Zaciasne buty ?

Udostępnij:

Za ciasne buty? Sposoby domowe i nie tylko

Nie jedna kobieta kupiła buty, które okazały się za ciasne, ale jednocześnie chciała je zatrzymać. Rozciągnięcie butów, które są za małe to już nie problem i trzeba się ich pozbywać. Poznaj kilka skutecznych sposobów jak sobie poradzić z taką sytuacją.

Najprostszym domowym sposobem są drewniane prawidła. Wchłaniają one wilgoć i rozciągają buty, sprawiając, że można je wygodnie nosić. Cena takiego przyrządu to około 40 zł, a posłużą na pewno nie jeden raz. Bardziej fachowy sposób na rozciągnięcie butów są specjalne pianki i spreje, które pozwalają na formowanie obuwia do danego kształtu, przez co nie obciera i idealnie pasuje na stopę. Taki preparat działa na skórę zmiękczająco i działa tak długo, jak środek buta jest nim nasączony. Dodatkowo spreje rozciągające mają bardzo przyjemny zapach i dzięki nim buty pachną ładnie przez wiele godzin. Więcej sposobów przeczytasz pod adresem: https://pinbook.pl/moda-i-odziez/jak-rozciagnac-za-ciasne-buty .

Socialmedia

Warte uwagi

Akcesoria komputerowe

Niejednokrotnie każdy z nas spotkał się już z określeniem akcesoria komputerowe, jednak nie każdy wie, co dokładnie obejmuje ta grupa produktów. Akcesoria komputerowe, w przeciwieństwie...