VOD TV, czyli telewizja na życzenie - który serwis wybrać?

Udostępnij:

VOD TV to coraz częściej alternatywa dla tradycyjnych pakietów programowych. Powstaje wiele różnych serwisów z bogatą ofertą. Jaką można wybrać platformę?

WP.tv

Serwis WP.tv jest kierowany do osób, które zainteresowane są wydarzeniami z kraju i na świecie. Większość materiałów dostępnych w ramach tego serwisu to różnego rodzaju reportaże i informacje oraz publicystyka. Dostępne są tam również zróżnicowane seriale. Kanał ten jest także dostępny obecnie w telewizji naziemnej oraz u różnorakich operatorów telewizji satelitarnej i kablowej

Onet.tv

Usługa Onet.tv to przede wszystkim różnego rodzaju reportaże. Ten serwis nastawiony jest na różnorakie materiały jak seriale i filmy. Oferta jest przede wszystkim przygotowana dla osób, które chcą oglądać różnorakie informacje i ciekawostki z materiałów filmowych, które będą odnosić się do zagadnienia, które będzie ich zainteresowanie budzić. Można także pogłębiać wiedze w artykułach dostępnych na portalu.

TVN Player

TVN Player to internetowa telewizja, która kierowana jest do widzów, którzy maja w zwyczaju oglądać ramówkę produkcji grupy TVN. Jeśli ktoś w tej telewizji ogląda serialne i różnorakie programy to będzie mógł właśnie w tych materiałach na serwisie Player również znaleźć te najciekawsze dla siebie propozycje.

Internetowa telewizja

VOD.TVP.PL

Serwis VOD TV online udostępniony jest przez Telewizję Publiczną posiada ofertę dedykowaną przez miłośników polskiej kinematografii. Na pewno taką dużą zaletą będzie również to, że materiały tam dostępne są bezpłatne. Oprócz tego istnieje również dostęp do treści, które mają charakter archiwalny.

Serwis VOD TV staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w naszym kraju. Walka o klienta w naszym kraju cały czas się rozkręca i można zauważyć, że będą się pojawiać coraz bardziej atrakcyjne oferty różnych serwisów. Im więcej propozycji będzie, im więcej będzie serwisów tym więcej usług będzie się pojawiać, by każdy coś interesującego mógł sobie wybrać.

Ciekawą ofertę obecnie ma również serwis HBO GO. Minusem jest tutaj jednak system, w którym będzie można kupować usługi osobno – dostępna będzie wyłącznie możliwość kupienia jej do abonamentu.

Istnieją także samodzielne platformy i w tym zakresie mamy możliwość wybrać takie serwisy jak seriale NetFlix, Ipla czy Player.pl. Warto zwrócić uwagę również na telewizję online, które do swojego serwisu seriale online VOD daje nam TVP. Tam bowiem istnieje możliwość uzyskania dostępu do bezpłatnych polskich produkcji, również pojawiają się tam materiały archiwalne TVP sprzed lat.

Socialmedia

Warte uwagi

Kreator CV

Jak znaleźć dobrą pracę? Zadbaj o swoje Curriculum Vitae! Rynek pracy to wiecznie nienasycony organizm. Tylko w naszym kraju codziennie pojawiają się tysiące ofert pracy na...