Telewizja online za granicą – oferta wybranych dostawców

Udostępnij:

Netflix

Jednym z popularniejszych dostawców internetowej telewizji jest gigant Netflix, który ma do zaoferowania swoim klientom emocjonujące seriale, które podbijają serca widzów na całym świecie, jak również najnowsze filmy.

Gdy łączymy się z serwisem Netfilx za granicą, system rozpoznaje fakt, że znajdujemy się w danej chwili poza granicami kraju, w którym opłaciliśmy abonament. Dlatego też w aplikacji powinna pojawić się informacja o ewentualnych zmianach w obsługiwanych treściach. Wybór pozycji, które pojawią się w bibliotece będzie zatem się różnił w zależności od miejsca, w który obecnie się znajdujemy.

Może okazać się chociażby, że będziemy mieć zablokowany dostęp do polskich napisów. Niedostępnymi funkcjami mogą okazać się również wyświetlanie Mojej listy i wystawianie recenzji.
Warto mieć także na uwadze, że seriale i filmy pobrane na tablet, albo telefon mogą nie wyświetlić się w innym kraju.

Showmax

Showmax jest jedną z najmłodszych telewizji online w Polsce, niemniej zdobywa coraz większą liczbę usatysfakcjonowanych klientów. Dlatego też wielu z nich będzie korzystać z niego także za granicą.

Showmax postawił na treści regionalne (dlatego też dostępnych jest wiele polskich pozycji w ich bibliotece). Wyjeżdżając z kraju musimy być zatem przygotowani na zmianę treści, które znajdują się w ofercie. Serwis Showmax sprawdza bowiem kraj, w którym założyliśmy konto, przy pomocy łączenia płatności z abonamentem telefonicznym, czy weryfikacji kartą kredytową.

Aktywacja telewizji online

Ipla

Ta największa telewizja online w Polsce oferuje swoim odbiorcom wiele atrakcyjnych treści. Niektóre z nich dostępne będą również poza granicami. Ipla daje możliwość również oglądania wielu treści za darmo.

Warto mieć na uwadze, że serwis oferuje także specjalne kanały dla Polonii. Gdy wykupimy pakiet Ipla Wordl, możemy mieszkając za granicą cieszyć się dostępem do polskich hitów telewizyjnych.

VOD TVP.PL

Dużo polskich filmów i seriali znaleźć można w telewizji internetowej TVP. Większość oferty udostępniona jest całkowicie za darmo, a duża część możliwa jest także do obejrzenia za granicą. Ograniczona licencja obowiązuje tylko w przypadku niektórych pozycji. Należy jednak zaznaczyć, że serwis nie działa w Ameryce Południowej i Północnej.

TVN Player

Telewizja online TVN na swojej stronie udostępnia takie same kanały jak w tradycyjnej telewizji. Dużą część treści można zobaczyć jeszcze przed premierą. Niemniej tutaj także pojawiają się pewne ograniczenia licencyjne. W ofercie dostawców telewizji i internetu istnieje możliwość zakupienia pakietu iTVN, w którym można znaleźć wielkie hity stacji.

Socialmedia

Warte uwagi

Namierzanie telefonu po numerze

Internet daje nam mnóstwo możliwości - to wiemy już nie od dzisiaj. Podaje nam pewne rozwiązania, których w życiu byśmy się nie spodziewali bo kojarzy nam się to z futurystyczną wizją...