Jeśli szukasz miejsca gdzie w wygodny sposób możesz oglądać filmy i seriale online na każdym urządzeniu mobilnym, mamy coś dla Ciebie. W tym artykule znajdziesz trzy propozycje takich miejsc. 

Darmowe serwisy z serialami i filmami online 

W Internecie znajdziesz mnóstwo darmowych serwisów z filmami i serialami. Wystarczy, że wpiszesz tytuł danego filmu i dopiszesz online. Wyników powinno być sporo. Niektóre serwisy po przekroczeniu jakiegoś limitu oglądania proszą Cię o wysłania SMS, który będzie zapłatą za oglądanie. Filmy w takich serwisach są często słabej jakości, ale jako jednorazowe rozwiązanie jest to dobra opcja. 

Netflix  

Jeśli szukasz czegoś na dłużej, do tego z możliwością wygodnego oglądania na wszystkich urządzeniach mobilnych to Netflix będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Biblioteka tego serwisu jest bardzo pokaźna, a do tego cały czas się rozrasta. Na Instagramie i Facebook'u serwisu co poniedziałek możesz zobaczyć co nowego zostanie dodane w tym tygodniu. Jeśli nie jesteś przekonany do tego rozwiązania możesz skorzystać z bezpłatnego miesiąca próbnego. Po jego zakończeniu będziesz miał wnieść opłatę, jeśli oczywiście Ci się spodoba. Opłata jest uzależniona od ilości ekranów na których będziesz oglądał. Możesz więc podzielić się nią ze znajomymi i wykupić większą ilość ekranów jednocześnie. Każdy z użytkowników może mieć swoje konto widza pod jednym abonamentem. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, gdzie skończyłeś oglądanie i jakie filmy już widziałeś. 

HBO GO 

Jest to serwis z filmami i serialami online. Działa na tej samej zasadzie co Netflix, niestety biblioteka filmów nie jest już taka pokaźna. Mimo to znajdziesz tam mnóstwo filmów od klasyków kina, po nowości kinowe. Dodatkowo będziesz miał dostęp do najpopularniejszych seriali takich jak "Gra o Tron", "Wielkie Kłamstewka" czy "Ślepnąc od świateł". Tutaj także możemy skorzystać z bezpłatnego miesiąca. Po jego zakończeniu opłata wynosi niecałe dwadzieścia złotych. HBO GO możemy oglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych, aplikacja niestety czasem zawodzi. 

Socialmedia

Warte uwagi

Telewizja w internecie za darmo

Czy w świecie gdzie za wszystko trzeba płacić jest coś takiego jak telewizja internetowa dostępna za darmo, a do tego legalnie? Czy istnieje opcja na żywo? Które kanały możemy obejrzeć...

Zaciasne buty ?

Mission Impossible Fallout