Namierzanie telefonu po numerze

Udostępnij:

Internet daje nam mnóstwo możliwości - to wiemy już nie od dzisiaj. Podaje nam pewne rozwiązania, których w życiu byśmy się nie spodziewali bo kojarzy nam się to z futurystyczną wizją, kompletnie odrealnione możliwości. A jednak - możliwe jest chociażby namierzanie telefonów. Kiedyś to było coś nie do pomyślenia i kojarzyło się z jakimiś filmami science-fiction. Teraz może to zrobić każdy z nas, nie zdejmując nawet piżamy. Pojawia się jednak często wiele pytań, które tego dotyczą, które wynikają z nadal małej świadomości. Czy to legalne? Czy można namierzyć telefon po numerze? Odpowiadamy na wszystkie, bo najważniejsze to wiedzieć więcej, niż napytać sobie potem biedy.

Czy namierzanie telefonu po numerze jest możliwe?

Ogólnie? Jest, jak najbardziej. Z takiego rozwiązania korzystają służby specjalne, a także policja. Ale niemożliwe jest, aby oferował to ktoś, poza nimi. Jest to niemalże niemożliwe, więc nie ma co się łudzić, kiedy wchodzimy na stronę, która proponuje lokalizowanie telefonu za pomocą numeru. Przeważnie - to fałszerzy, którzy tylko czekają, aby wykorzystać niewiedzę ludzi, a niestety ona istnieje i jest bardzo duża. Nie każdy bowiem wiedziałby, co jest w Internecie możliwe, a co nie. Dlatego nigdy nie korzystajmy z takich serwisów i nie podawajmy swojego numeru telefonu, ponieważ jedyne, czego możemy być pewni to wysokie opłaty, które związane są z SMS Premium, które wtedy włączamy.

Ogólnie namierzanie jest możliwe, ale poprzez BTS lub GPS, nie inaczej. Dlatego warto mieć się na baczności i dokładnie sprawdzać każdą stronę, z której zamierzamy skorzystać.

Socialmedia

Warte uwagi

Darmowa telewizja w sieci

Darmowa telewizja internetowa robi się obecnie coraz bardziej popularna. Przedstawiamy tutaj najciekawsze miejsca w sieci, gdzie za darmo będzie można oglądać seriale i filmy online, a...