Każdy z nas słucha muzyki, większość ludzi korzysta z platformy YouTube, która daje nieograniczone możliwości. Szczególnie teraz – po wprowadzeniu dodatkowych, zupełnie nowych funkcji, które znacznie uatrakcyjniają serwis. Niestety, nie wszyscy mają szansę na słuchanie muzyki na YouTube zawsze i wszędzie, bo nie wszyscy mają dostęp do Internetu. W takim przypadku świetnie działa coś, co kryje się pod nazwą „konwerter mp3”. Nie wszyscy jednak wiedzą co to takiego, jak to działa i gdzie można to znaleźć.

Czym jest konwerter mp3, jak działa i gdzie go szukać?
Konwerter mp3 to bardzo prosta sprawa. Wystarczy poszukać tego dokładnie w Internecie. W Google po wpisaniu tej frazy lub „konwertowanie mp3 z YT” na pewno wyskoczy nam pełno serwisów, gdzie można skorzystać z takiej usługi. Potem wystarczy wejść na YouTube, wyszukać interesujący nas filmik i skopiować jego adres URL. Wklejamy go w odpowiednie miejsce na stronie konwertera, zmieniamy na format mp3, a następnie pobieramy. I możemy cieszyć się materiałami zawsze i wszędzie, bez konieczności korzystania z Internetu. To takie proste!

Ludzie korzystają z niego z różnych powodów. Ze strachu przed usunięciem ich ulubionych piosenek, albo dlatego, że nie zawsze wszystko można znaleźć na innych stronach czy aplikacjach np. Spotify. Robią tak również dlatego, że nie zawsze mają dostęp do Internetu lub po prostu z czystej wygody. Jeśli jednak ktoś się zastanawia, czy takie rozwiązanie jest legalne, bo przecież „ściąganie jest złe” odpowiadamy – jest legalne. Pod warunkiem, że przestrzegamy kilku reguł, jakimi jest ściąganie na własny użytek, nie rozpowszechnianie materiału, ani tym bardziej jego  sprzedawanie. Innymi słowy – ściągamy utwór tylko dla siebie.

Jeśli komuś nie chce się szukać dobrego konwertera – również śpieszymy z pomocą. Warto skorzystać z konwertera w serwisie https://pinbook.pl/ - to prosty sposób na uzupełnienie swojej biblioteki muzycznej na telefonie czy komputerze. Polecamy! A w wolnej chwili – możecie poczytać sobie wysokiej jakości, ciekawe artykuły.

Socialmedia

Warte uwagi

Recenzje filmowe

Recenzje filmowe to często dość subiektywne opinie osób, które siedzą w tym temacie. Nie zawsze warto się nimi sugerować, ale ile razy zdarzyło się tak, że mimo wszystko opieraliśmy na...