Ile kosztuje i jak działa telewizja bez telewizora?

Udostępnij:

Po co nam kolejny telewizor w domu? Wystarczy nam przecież mobilna aplikacja, na której można oglądać swoje ulubione programy czy też filmy można na komputerze oglądać czy też na smartfonie lub tablecie. Możemy oglądać telewizję gdziekolwiek jesteśmy.

Ważne jest to, że nie tylko telewizja może na mobilnych urządzeniach być dostępna. Może to być także usługa VOD. Orange przygotował także ciekawą funkcjonalność. Jest to skierowane dla użytkowników wypożyczalni. Polega na niczym innym jak na tym, że możemy oglądać film na przykład na komputerze, a dokończyć go oglądać w drodze do pracy na przykład na komórce czy też na tablecie.

Co ciekawe osoby, które właśnie w Orange mają telefon, to nie płacą za transfer danych z VOD.

Użytkownik w sekcji VOD do wyboru ma tak naprawdę nawet kilkaset propozycji. Jest w sumie kilkanaście sekcji tematycznych. Znajdziemy pozycje dla starszych osób jak i także dla tych najmłodszych. Mamy także za jedyne trzy złote ekstra komedie, filmy, a także polskie kino.

Mocno rozkwita mobilny rynek

Oprócz Orange video na życzenie czy też telewizję mobilna posiadają: UPC, Cyfrowy Polsat, Vectra czy też NC+.

Programy telewizyjne w internecie

Vectra proponuje swoim klientom Serwis TV Online. Oferuje dostęp do telewizyjnych kanałów przez internet jak i także na mobilnych urządzeniach. Z usług tych korzystać mogą abonenci, którzy posiadają z kolei dowolny pakiet cyfrowej telewizji lub też złoty pakiet analogowej telewizji. Mogą także mieć dostęp do Internetu z prędkością najmniej 8 Mb na sekundę. Abonenci także mają dostęp do VOD. Wielkość pakietu mobilnego darmowego jest zależny od abonnentu wykupionego.

UPC proponuje z kolei Horizon Go. Jest to usługa oferowana za sześćdziesiąt złotych miesięcznie posiadaczom usługi Telewizji Cyfrowej Select jak i także za osiemdziesiąt złotych miesięcznie, ale jest to już oferta Max.

Cyfrowy Polsat zaś proponuje mobilną telewizję. Jest to Cyfrowy Polsat GO. Jest dostępna w tak zwanych trzech abonamentowych koszykach. Cyfrowy Polsat klientom swoim proponuje pakiet w cenie pięćdziesięciu dziewięciu złotych i dziewięćdziesięciu dziewięciu groszy.

Zaś platforma NC+ oferuje kolekcję VOD oraz mobilną telewizję GO TV. Abonenci całkowicie bezpłatnie mogą korzystać z nc+ GO przez minimum okres trzech godzin miesięcznie. Po tym limicie istnieje możliwość dokupienia pakietu dodatkowego. Zakupu takiego można raz w miesiącu dokonać.

Jak widać na powyższym każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie. Naprawdę warto.

Socialmedia

Warte uwagi

Darmowa telewizja internetowa – czy to legalne?

Internet daje mnóstwo możliwości, wśród których jest także oglądanie za jego pomocą naszych ulubionych seriali oraz programów. Ale czym właściwie jest telewizja internetowa oraz co...