Filmy i seriale za granicą – gdzie oglądać?

Udostępnij:

Aby swobodnie oglądać filmy i seriale za granicą można korzystać z ofert telewizji internetowej, jak również korzystać z z innych opcji na obejrzenie wybranych produkcji.

Kanały filmowe na YouTube

Jednym z najbardziej prostych i popularnych sposobów jest korzystanie z treści udostępnianych na serwisie Youtube. Można na nim znaleźć wiele kanałów, które dysponują dużą biblioteką z wieloma pozycjami. W większości przypadków nie są to najnowsze premiery kinowe, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie do obejrzenia w nudny wieczór.

Wśród kanałów, które z pewnością są godne polecenia można wymienić między innymi profil Sala kinowa w którym znaleźć można wiele filmów wygodnie posegregowanych według krajów produkcji. Kolejnym profilem na który z pewnością warto jest zajrzeć jest Studio filmowe TOR na którym są dostępne zrekonstruowane cyfrowo klasyki polskiego kina.

W serwisie Youtube można również znaleźć kanały, które na swoich playlistach udostępniają odcinki znanych seriali. Po raz kolejny nie są to w większości przypadków najnowsze i aktualne odcinki, ale wśród licznych pozycji można znaleźć coś wartościowego dla siebie.

Filmy i seriale online

Wypożyczalnia iTunes

Świetnym sposobem na oglądanie i dostęp do wielu seriali oraz filmów jest posiadanie urządzenia cyfrowego z zainstalowanym system iOS. Dzięki niemu można swobodnie korzystać ze znanego i popularnego serwisu iTunes, w którym można znaleźć wiele hitów kinowych z całego świata. Treści udostępnione na portalu użytkownik może zarówno zakupić, jak i wypożyczyć w zależności od swoich potrzeb. Szeroka oferta proponowanych przez serwis pozycji różnić się w zależności od kraju w którym aktualnie się przebywa.

Apple oferuje również bardzo wygodną opcję oglądania wybranych seriali i filmów w trybie offline. Daje to możliwość wygodnego ściągnięcia wybranych pozycji na urządzenie oraz obejrzenie ich w dowolnym momencie, co jest przydatne na przykład podczas wyjazdów. W przypadku wypożyczenia danego produktu należy jednak pamiętać o ograniczeniu czasowym, które narzuca serwis.

Telewizja internetowa to idealny sposób na oglądanie filmów i seriali w domowym zaciszu. Niestety dopóki Unia Europejska nie zniesie systemu geoblokowania to oglądanie telewizji internetowej jest znacznie utrudnione lub wręcz niemożliwe w niektórych lokalizacjach i krajach. Warto jednak pamiętać, że w wielu serwisach dostępne są treści, których system ten nie ogranicza. Niektórzy dostawcy umożliwiają ponadto korzystanie z bibliotek filmowych aktualnych dla danego kraju - jeśli więc dana osoba zna dobrze język angielski, może to być świetna okazja do zapoznania się z inną odmianą oglądania telewizyjnego przekazu.

Czytaj również: Co to za numer

Socialmedia

Warte uwagi

Zaciasne buty ?

Za ciasne buty? Sposoby domowe i nie tylko Nie jedna kobieta kupiła buty, które okazały się za ciasne, ale jednocześnie chciała je zatrzymać. Rozciągnięcie butów, które są za małe...