Darmowa telewizja internetowa robi się obecnie coraz bardziej popularna. Przedstawiamy tutaj najciekawsze miejsca w sieci, gdzie za darmo będzie można oglądać seriale i filmy online, a także programy telewizyjne.

O tymże telewizję będzie można oglądać w sieci już pewnie każdy słyszał, ale wiele osób nie wie gdzie znaleźć ciekawy program. Wiele stron ma tylko płatny dostęp, albo jakość jest na niskim poziomie. Dlatego tutaj mamy dla Was kilka ciekawych informacji w tym zakresie.

Filiser.pl

To witryna, która może zaoferować przekierowanie do serwisu cda.pl i tam będzie oglądanie seriali. Dostęp do wszystkich nowości w polskiej wersji językowej, dlatego świetnie się sprawdza. Wybór kilku sygnałów wideo, wszystko za darmo. Jeśli chodzi o dostęp do filmów i seriali to najlepsza obecnie opcja.

Weeb.tv

To zaś serwis, który ma przede wszystkim propozycje dostępu do rożnych kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy wejść w zakładkę telewizja na żywo i tam będzie można oglądać dostępne obecnie kanały. Znajdują się zarówno te najbardziej popularne TVP, Polsat, TVN, jak i komercyjne kanały tematyczne. Istnieje opcja wykupu dostępu premium, który daje dostęp do dobrego oglądania bez ograniczeń niezależnie od tego jak dużo będzie widzów. Dostępne materiały są tam darmowe.

Rozwój telewizji online

Telewizja vs Internet

Przedstawione powyżej propozycje to jedynie niewielki procent tego co można znaleźć w serwisach z filmami. Tam oferta jest zazwyczaj bardzo duża takie serwisy regularnie powstają, pojawiają się nowe propozycje. Trudno jednak spodziewać się, by zwykła telewizja całkowicie odeszła w zapomnienie. Oczywiście internet daje nam duże możliwości, coraz więcej jest serwisów z takimi propozycjami. Na pewno zaletą jest to, że dostęp do ulubionych kanałów ma się niezależnie od tego, gdzie człowiek się znajduje i można je dowolnie wybierać. Nie będzie trzeba czekać na określoną godzinę, by swój ulubiony program obejrzeć.

Jednak minusem takiego serwisu będzie to, że aby oglądać tam telewizję będzie trzeba posiadać w miarę szybki internet. Bez tego materiały albo nie będą się wyświetlać w ogóle. Oczywiście obecnie mamy coraz lepsze dostępy do szerokopasmowego internetu, ale jeszcze nie zawsze tak dobrze to wygląda. Jednocześnie oglądanie na tablecie czy laptopie nie będzie tak komfortowe jak oglądanie na dużym telewizorze.

Jeśli komuś będzie zależeć na konkretnym programie to też nie zawsze taki kanał będzie dostępny w sieci. Niekiedy jest tak, że niektóre są dostępne wyłącznie w ofercie operatora. Oczywiście w sieci również są takie sytuacje, że niektóre kanały będą dostępne wyłącznie za określoną opłatą, wtedy będzie można wykupywać dostęp na kilka dni czy kilka miesięcy. Dlatego w ten sposób oglądanie nie będzie całkiem darmowe.  

Socialmedia

Warte uwagi

Telewizja dostępna w Internecie

Dawniej na telewizorze oglądaliśmy wyłącznie telewizję. Jednak obecnie oglądanie ulubionych programów i seriali wygląda już zupełnie inaczej. Obecnie telewizję oglądają dzieci...