Okres wakacyjny to idealny moment na nadrobienie filmowych i serialowych zaległości. Netflix regularnie dodaje nowe filmy i seriale do swojej oferty. Znajdzie się tam coś dla maniaków horrorów, komedii romantycznych, a także sensacji. Co jest wartego obejrzenia na Netflix? 

"Derry Girls" 

Serial o irlandzkich nastolatkach, które uczęszczają do szkoły tylko dla kobiet. Prowadzą normalne życie, a także pakują się w niezłe kłopoty. 

"Operacja Bracia" 

Tytuł filmu może nie brzmi zbyt zachęcająco, za to film ten jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Jest to historia agentów specjalnych, którzy wykorzystali pustynny resort w Sudanie jako przykrywkę do przemycenia tysięcy uchodźców do Izraela. 

"Orange is a new black" 

Na Netflixie dostępny jest także ostatni sezon serialu o więźniarkach. Warto się przekonać, czy koniec tej historii będzie emocjonujący. 

"Jak romantycznie" 

Jest to komedia romantyczna, która ma prześmiewczy charakter. Główna bohaterka nie znosi komedii romantycznych, niestety pewnego dnia uderza się w głowę i jej życie zamienia się w jedną wielką komedię romantyczną. 

"Linia życia" 

Jest to remake filmu z lat dziewięćdziesiątych, o tym samym tytule. Pięcioro studentów chce dowiedzieć się, czy jest coś po śmierci. Decydują się więc na niebezpieczny eksperyment. Cała piątka doświadcza śmierci klinicznej okazuje się jednak, że z zaświatów nie wracają samotnie. 

"Atomic Blond" 

Akcja filmu dzieje się w Niemczech, tuż przed zburzeniem muru berlińskiego. Warto obejrzeć ze względu na Charlize Sterone w roli głównej. 

"Riverdale" 

Jeśli jesteś fanem seriali dla nastolatków z nutą strachu, bardzo polecamy. Jest to historia miasteczka Riverdale, w którym dzieją się różne dziwne rzeczy. 

"Dynastia" 

Jest to remake starego serialu o tym samym serialu. Wszystko w nowoczesnym wydaniu, z nową obsadą. Nie martwcie się, intrygi pozostały bez zmian. 

"Zabójczy rejs" 

W rolach głównych Adam Sandler i Jennifer Aniston (znana z "Przyjaciół"). Jeśli jesteś fanem książek Agathy Christie bardzo Ci się spodoba. 

 

Socialmedia

Warte uwagi

Czy Polacy nadal kochają skoki narciarskie? Nowe...

Kilkanaście lat temu nasz kraj oszalał na punkcie pewnego skoczka narciarskiego z Wisły. Adam Małysz był na ustach wszystkich pasjonatów sportu. Jego występy sprawiły, że na pewien czas to...