Okres wakacyjny to idealny moment na nadrobienie filmowych i serialowych zaległości. Netflix regularnie dodaje nowe filmy i seriale do swojej oferty. Znajdzie się tam coś dla maniaków horrorów, komedii romantycznych, a także sensacji. Co jest wartego obejrzenia na Netflix? 

"Derry Girls" 

Serial o irlandzkich nastolatkach, które uczęszczają do szkoły tylko dla kobiet. Prowadzą normalne życie, a także pakują się w niezłe kłopoty. 

"Operacja Bracia" 

Tytuł filmu może nie brzmi zbyt zachęcająco, za to film ten jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Jest to historia agentów specjalnych, którzy wykorzystali pustynny resort w Sudanie jako przykrywkę do przemycenia tysięcy uchodźców do Izraela. 

"Orange is a new black" 

Na Netflixie dostępny jest także ostatni sezon serialu o więźniarkach. Warto się przekonać, czy koniec tej historii będzie emocjonujący. 

"Jak romantycznie" 

Jest to komedia romantyczna, która ma prześmiewczy charakter. Główna bohaterka nie znosi komedii romantycznych, niestety pewnego dnia uderza się w głowę i jej życie zamienia się w jedną wielką komedię romantyczną. 

"Linia życia" 

Jest to remake filmu z lat dziewięćdziesiątych, o tym samym tytule. Pięcioro studentów chce dowiedzieć się, czy jest coś po śmierci. Decydują się więc na niebezpieczny eksperyment. Cała piątka doświadcza śmierci klinicznej okazuje się jednak, że z zaświatów nie wracają samotnie. 

"Atomic Blond" 

Akcja filmu dzieje się w Niemczech, tuż przed zburzeniem muru berlińskiego. Warto obejrzeć ze względu na Charlize Sterone w roli głównej. 

"Riverdale" 

Jeśli jesteś fanem seriali dla nastolatków z nutą strachu, bardzo polecamy. Jest to historia miasteczka Riverdale, w którym dzieją się różne dziwne rzeczy. 

"Dynastia" 

Jest to remake starego serialu o tym samym serialu. Wszystko w nowoczesnym wydaniu, z nową obsadą. Nie martwcie się, intrygi pozostały bez zmian. 

"Zabójczy rejs" 

W rolach głównych Adam Sandler i Jennifer Aniston (znana z "Przyjaciół"). Jeśli jesteś fanem książek Agathy Christie bardzo Ci się spodoba. 

 

Socialmedia

Warte uwagi

Wyniki Lotto - gdzie sprawdzić w Internecie?

Każdy z nas chociaż raz zagrał w Lotto z nadzieją, że uda mu się wygrać konkretne pieniądze. Wszyscy więc mniej więcej wiedzą jak to działa. Wyobraźcie sobie, że macie kupon i...

Co oglądać na Netflix?

Zaciasne buty ?